Napsali o nás

Byli jsme na vernisáži

Ve středu 23. června otevírala Hana Šimková ve svém Keramickém ateliéru krásnou výstavu. Protože potrvá ještě do pondělka od 9.00 do 18.00, pozveme vás na ni.

Koná se v celém ateliéru v bílé školičce do 28. června. Uvidíte na ní výrobky dětí, dospělých i seniorů, kteří v uplynulém školním roce navštěvovali kurzy vedené keramičkou Hanou Šimkovou.

Ve vstupním prostoru do ateléru najdete také krásné užitné i ozdobné předměty vyrobené klienty chráněných dílen Modrého klíče. Pro osoby s mentálním a kombinovaným postižením je příjem z prodeje vítaným zdrojem příjmů. Neuděláte však radost jen jim, ale i sobě. Jsou to hezoučké věci:

Škoda, že jste si nechali ujít vernisáž. Vystoupil na ní vokální soubor a dva konzervatoristi. A v zahradě na rohu ulic Herrmannova a Na Cikorce se šestice tanečnic z Prahy 13 předvedla půvabné pásmo lidových tanců.

Hana Šimková všechny pozvala k zápisu na příští školní rok. Ateliér přijímá přihlášky do kurzů pro všechny věkové skupiny telefonicky na čísle 777 193 334 a e-mailem na HanaSimAv@seznam.cz.

Redakce Novin Prahy 12

Zodpovídá: ÚMČ Praha 12

Vytvořeno / změněno: 25.6.2010 / 25.6.2010

Podporují nás